05.02.2018

ISO 12944: СТАНДАРТ АНТИКОРОЗІЙНОГО ЗАХИСТУ МЕТАЛУ

Незахищена сталь в атмосфері, воді та ґрунті схильна до корозії, що може призвести до її пошкодження. Щоб уникнути появу передчасної іржі, сталеві конструкції необхідно покривати спеціальними антикорозійними матеріалами.

Є різні способи захисту сталевих конструкцій від корозії. ISO 12944 має справу з системами захисних покриттів за допомогою фарб і лаків. Додаткові або інші міри також можливі, але вони потребують особливої згоди між заінтересованими сторонами.

Для того, щоб гарантувати ефективний захист металевих конструкцій від корозії, необхідно щоб власники цих конструкцій, підрядчики, консультанти, і компанії, які здійснюють роботу по антикорозійному захисту, контролери і виробники матеріалів для покриття, мали в своєму розпорядженні точну інформацію про правильний захист. Така інформація повинна бути максимально повною, точно вираженою, легкою для розуміння. Вона допоможе уникнути труднощів і непорозумінь між сторонами, які зацікавлені в практичному застосуванні робіт по захисту від корозії.

Антикоррозия

Стандарт Антикорозії

Міжнародний Стандарт ISO 12944 – це інформація в формі ряду інструкцій. Стандарт написан для тих, хто вже має певні технічні знання. Також передбачається, що користувач ISO 12944 знайомий з іншими інструкціями, які мають відношення до Міжнародних Стандартів, зокрема з тими, які мають відношення до підготовки поверхонь.

Хоча ISO 12944 не стосується питання фінансових контрактів, слідує звернути увагу на той факт, що із-за значних ускладнень, які можуть виникнути в результаті неправильного захисту від корозії, невідповідність вимогам і рекомендаціям, які приведенні в цьому стандарті, може в результаті привести до серйозних фінансових наслідків.

Ознайомитись зі стандартом антикорозійного захисту можна тут.

Для зручності, публікуємо таблиці кліматичних зон С3 та С4 нижче

Стандарт антикоррозии

Стандарт антикоррозии

Придбати надійний антикор

Сервис обратного звонка RedConnect